FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tipér 4.kola

λntis// vs. ΛИΣ 1
CZM° vs. «STK» 1
ゐς´ vs. °BUG° (22:38) 2
OFF vs. Ѕρееפσ 1
wX vs. miracle 2
Ł7's vs. eEriness 1

яεggąe vs. eVolutionS
FCH vs. CSR* (40:20)

ωi२ vs. *ŊσD* 2
*CZ* vs. キriends* (33:27)
SA vs. єяѕ 1

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tipér 4.kola

λntis// vs. ΛИΣ 1
CZM° vs. «STK» 1
ゐς´ vs. °BUG° 2 (25:35)
OFF vs. Ѕρееפσ 1
wX vs. miracle 2
Ł7's vs. eEriness 2

яεggąe vs. eVolutionS 2
FCH vs. CSR* 1 (40:20)

ωi२ vs. *ŊOD* 1
*CZ* vs. キriends* 1 (37:23)
SA vs. єяѕ 2

Datum
Vložil
Titulek

ZÁVĚR

Takže, abychom to nějak uzavřely. Z teamu BUG mě hodně uklidnily, při nonstop neůčasti jejich cl Loba, kluci Quentin a Steambot, na jejich foru na webu. Jde vidět, že rozum a slušné chování jim není cizí. Dále mě zklidnil Koudy, který se mi za své kluky poctivě omluvil a pomohl mi s dukazy, i když věděl, že se jedná i o jeho kluky. (Koudyho beru jako CL) Další věc, čeho si cením u něj. Začal bych, jak to bylo s omluvami jednotlivých jezdců, kterých se to týká. Začal bych Brandysem, který jediný se omluvil bez sraček okolo a evidentě to myslel vážně. Omluvil se veřejně i Mailoovi a to je správné. Další kdo se chtěl ale už jen předvádět, aby nestratil v očích jiných kredit, je Stalker. Akceptoval po zbytečných cancech okolo, že přijme potrestání a polovičatě se omluvil i mě, ale nelituje toho. Další, koho se to týká je Ghoster. Ten se omluvil pouze lidem, kterým nadával, ale to, že svým chováním poškozoval jak šerifa, tak náš team, kterému tímto škodily všichni dotyční nechápe a šerifovi se neomluvil. Dalším je Mirásek, nepsané cl friends, který se omluvil Vlkovi veřejně a zase klasicky jen napůl omluvil našemu teamu. Škoda, že kolem toho má zase řeči typu, jak se necítí provinile. Posledním, který nás poškozoval sprostě, byl Stranger, kterého dokopaly k omluvě již výše zmínění normální lidi z BUG Quentin a Steambot. Stranger se omluvil všem, komu sprostě nadávaly i nám jako teamu veřejně, Luftymu ne. Nechci tu nikoho poučovat, ani se povyšovat, jen jsem obyčejnej Cl Antis, co chránil své kluky, před zvěrstvem, co se dělo druhej den po námi vyhraném cw s BUG. Na to, jak jsme v rámci her malá komunita, by se toto chování nemělo stávat standartem a proto jsem to musel řešit veřejně, jelikož se to týká cele TrackManie. Je jasné, že někteří obyčejní hráči z toho mají legraci, když nemají svůj team a brání, nebo pomlouvají si koho chtějí po serverech, webech a nic jím nehrozí. Na rozdíl od ruzných těchto komiků, kteří upozorňují lacině pouze na to, že TrackManie je pouze hra, že to berem vážně a podobné nesmysly, to neřeší absolutně nic. Nepomůžou, nic neřeší, ze všech textů si málem zuby poškrábou monitory smíchem, ale to je tak vše, co pro naši komunitu dělají. Prakticky všichni CL by jednaly naprosto stejně, kdyby jim na svém teamu záleželo, jako záleží mě. A není to pouze o teamu a slušném chování, ale hlavně o užití si této hry. Jak jsem psal už mnohokrát, nejsem z těch co si nechají srát na hlavu, ať je to mega skill, nebo horší jezdec. My všichni jsme ti, co vytváří a vlasně teď už zuby, nechty držíme tuto komunitu na poctivé, zábavné, a konkureční vlně zdravého soupeření a tolerováním těchto exesů bychom odradily všechny slušné kluky, kterých je v TrackManii mnohem víc. Kdo mě zná, tak z 95% potvrdí, že nesnáším hádky, nervy a bohužel i obranu našeho teamu, ale kdo jinej by to za mě udělal. Nikdo. Jsem na to sám, ale našim jezdcům si nenechám kazit výbornou pověst. Věřte, že bych se tu radši ve volném čase smál s klukama a neřešil chování někoho, pro ktereho je montík obrana i utok. Dále bych chtěl zmínit, že jsem ustoupil z hlasování o vyloučeni tech 5 hráčů (ano hráčů, nikdy jsem neřekl, že chci vyloučit celý BUG, nebo Friends, vždy pouze těchto 5 jezdců) a to z důvodu, že i když se mi nelíbí pouhé přehlížení a některé nesmyslné komentáře Omena, tak je to pro mě vážený a mnou respektovaný admin výborného CMC3 cupu a nechci mu přidělávat problémy. Děkuji Karltonovi za logickou a uvažující podporu a také za podporu od 1CL z 1 divize (nevím kdo to je, ale evidentně se vžil do podstaty problému) Prosím všechny uvažující o odstoupení, nedělejte to, je to výborný cup a nenecháme si ho zkazit pár jedinci. Doufejme, že se teď nevyrojí další bandy, co budou dělat podobné naschvály (snad nebudou chytřejší a nezaloží si na toto druhé acc) a kazit všem okolo zábavu a pro mě osobně i malinko sport, kterou TM podle mě je :)
Váš Antis//Dejffuckto

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

Víš, seš jak jedna nespecifikovaná dáma. Když něco udělám pro ní, stejně řekne, že je na tom něco špatně. Tu omluvu bych sem stejně napsal, i kdyby mě Steam na webu nic nenapsal.

Datum
Vložil
Titulek

komik?

Predne bych te chtel upozornit, ze ve Friends zadnyho cl nemame. A pokud by za nej nekdo mel bejt povazovanej tak jedine Koudy. Ale Mirasek? Na to si proboha prisel kde? :D
Dalsi korekci tveho textu je fakt, ze ac z vasich problemu zde mam legraci, tak mam svuj tym a rozhodne nikoho po webech ani serverech nepomlouvam. Navic si myslim ze sem toho za tech vice nez 5 let stravenych v TM (at uz ESWC, United, Forever nebo nyni 2) pro "tu nasi" komunitu udelal vic nez dost.
Mozna by sis mel priste overit nektera fakta nez je priste pouzijes v nejakym podobnym prispevku a zjistit si kdo ze to vlastne reaguje na vase hadky zde nez si ho zaskatulkujes podle jedny vety na foru.

Peace out.

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

K tomu zaveru bych jen chtel dodat nasledujici: Myslim si, ze temer kazdy z nas za dobu sveho pusobeni v te "nasi komunite" urcite alespon jednou provedl nejakou vetsi ci mensi hloupost, za kterou se mozna stydel, mozna ne.
Jak se rika: "Kdo jsi bez viny, hod kamenem".
Tim chci rict, ze kdyby ste to tak strasne nezrali a brali tu hru trochu vic jako hru, tak nad tim vetsina jen mavne rukou a zasmeje se hlouposti tech, kteri provedli onen strasny "zlocin".
I ja driv delal z komara velblouda. Ale proste po ty dobe co TM hraju sem prisel na to ze to vubec nema cenu. A nejaky jmeno? Dobra povest? Nebo uspechy? Jak vidno, tak lidi hodne rychle zapominaj kdyz ze me Dejff udela "komika" (nemam ti to za zly, je to tvuj nazor tak si ho nech) :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ZÁVĚR

To sou prostě názory mimo mísu všechno, tady bylo poškozované jméno antis a proto je dobré to zveřejnit všude kde to jde, aby ti co byli svědkem té události ať už na tom nebo na tom serveru, měli možnost vidět že to antis nebyli, ale jen lidi co se za ně vydávali, klidně bych to uveřejnil i na tm portálu. Jinak nevím či ostudu týmu antis dělali i před lidma co mají nově koupenou tmnf nebo jen server v oblibenym, ale takoýhle lidi neznají ani loginy hráčů antis ani loginy hráčů bug, čili by jsi žádné loginy ani nemohli kontrolvat, a i kdyby se lidi koukali na loginy, tak jak májí lidi vědět kdo má jaký login? To jsou všechno nesmysli co píšete, je spousta lidí co mají loginy uplně jiné než nick. A ty keci o hře směřuj právě na ty lidi co se tak chovali, ano právě proto že je to hra tak nechápu jak se může někdo chovat takle místo hraní. Možná z nudy. Ti co to berou vážně nejsme my, ale ty lidi kteří se po prohraném zápase takto chovali, takže už pro .... živýho začněte uvažovat a nepište samé věci, které jsou uplně naopak. Se všim souhlasim s Dejffem, nenašel sem tam nic s čim bych nesouhlasil. Skvělý článek dejffe ++, je jen smutné že za to že chceš spravedlnost pro svůj tým s tebe dělají člověka co to moc řeší.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ZÁVĚR

Mmj sem upozornil na fakt, ze tech par radek, kterych se me vice ci mene tyka sou jen domenky, navic milny. Nechapu tudiz jak muzes s necim takovym souhlasit :D
Me rozhodne nemusis poucovat o tom jak se mam cejtit kdyz nekdo poskozuje moje jmeno nebo me podvadi. Toho sem si uzil az az.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ZÁVĚR

Bože, jak u blbejch. Tady nešlo o prohranej zápas.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ZÁVĚR

Radši si kup učebnici Českého jazyka pro první třídu, uděláš lépe pro sebe i pro nás, mně ty tvoje hrubky ničí oči.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: ZÁVĚR

Tak nečum hlavně na ty hrubky a čti text ty chytráku. Ovšem ten se ti taky nelíbí že. Pravopis mně nikdy moc nebavil. Já si tedy koupím učebnici pro první třídu a vy jsi tedy kupte základy slušného chování ok? Myslím si, že když někdo neumí tak dobře pravopis není tak hrozné jako když ho někdo ovládá a je to totální zmrd. Já to píšu rychle a většinou znechuceně a nedbám ani na pravopis tolik, reaguji prostě spontálně v okamžiku na ty vaše sračky a ani skoro nepřemýšlím u toho psaní, protože mám rudo před očima. Možná skončím s TM, je vidět, že s takovýma lidmi to bude stát vždy za hovno prostě. Já to s vámi myslel dobře, ale nejde to.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: ZÁVĚR

Zmrd, sračky, hovno? Ojojoj... Až budeš kupovat ten pravopis, rovnou se zeptej na to tvoje slušný chování :-P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ZÁVĚR

pwned :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: ZÁVĚR

Tak s TM konči a nekecej o tom.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ZÁVĚR

proč bych nekecal ty šmejde ))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ZÁVĚR

Pro majla:
Je jasné, že někteří obyčejní hráči z toho mají legraci.......že jsi se hodil mezi " některé " je tvá věc.
Reagovat na další cancy nemám čas :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ZÁVĚR

Zaradil sem se mezi ne na zaklade tveho zaverecneho hodnoceni ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

Stále sa smejem :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

Bože, toľko kecov okolo toho....Stačilo napisať "Skončili ste u mna !!" :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ZÁVĚR

to by ale nebylo ono :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

krasne napsane dejffe, fakt si me rozesmal :))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ZÁVĚR

býýýbr je borec!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ZÁVĚR

bybr is on the fireee !!

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

:-D :-D :-D Komedie :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

nemám co dodat, snad jen wtf?! :D chápu že někdo to může žrát, ale toto už je trošku přehnane, nemyslite ? :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

uděláme nějakej mega sraz trackmaniaků?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ZÁVĚR

pro KEANU:

Heh megasraz trackmaniaků? tvl to by byla bytka jako hrom :D:D:D ANTIS vs. BUG veřejně tvl jo dem do toho :D sem rozhodčí ale nebo radši ne ti to schytaj občas nejvíc . Neee teď vážně s dejffem tak nějak souhlasím aj nesouhlasím už toho bylo dost kluci se omluvili a tak nevidím duvod proč se v tom stále pokračovalo v řešení tej blbosti co provedli já osobně jejich omluvi i když se mě to netýkalo přijal jako pokorné a rozumně podané a věřím že už takovou hloupost neprovedou a když ať mi dají vědět pujdu za dejffa a budu se chovat slušně :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: ZÁVĚR

jo a jestli se smějete tak se smějte...ale nemusíte to tu furt psát....už je to všude jak na fb..vy by jste tu raději napsali i barvu vaší ranní sračky xD......(pls nepište ji sem xD)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ZÁVĚR

Keanu na hrad!

Datum
Vložil
Titulek

:D

No tak čo bude to ešte pokračovať ďalej? :D:D

<< 46 | 47 | 48 | 49 | 50 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena