FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: :D

kdyby jsi to nenapsal tak ne.....

Datum
Vložil
Titulek

OMLUVA

Omlouvám se všem zúčastněným, kterých se to dotklo a nebo jsme je nějak vulgárně urazili. Zvlášt antis...
Byla to hloupost od nás.

STRANGER

Datum
Vložil
Titulek

Re: OMLUVA

Tak jsem přišel z práce a koukám že je tu zas veselo.
K anonymům se ani vyjadřovat nebudu a co se týče hrozeb odstoupení tak i přesto,že mě to s..e tak nikoho přemlouvat nebudu,poněvadž je to každého věc,ale byl bych rád,kdyby nikdo neutíkal.
K případným trestům a anketě jsem se vyjdářil včera jasně = nestalo se to během cw a vyřeště si to mezi sebou.
Samozřejmě s tím co se stalo nesouhlasím,ale na druhou stranu musím přiznat,že když jsem si včera po půlnoci stáhl ony screeny tak jsem se tak zasmál jak dlouho né a moje žena na mne čuměla jak na debila :-D
Ovšem musím říci,že to nebylo kvůli onomu tagu co měli na sobě oni zůčastnění komediální herci,poněvadž určitě bych se bavil i kdyby měli tag CZM°.Asi si tímhle zase seru na hlavu,ale je potřeba si uvědomit,že tuhle hru hrají i normální mladí ujetí pošuci,bez kterých by tu určitě byla nuda a to,že to asi přepískli si určitě uvědomují i oni,ale tohle divadlo co se tady okolo děje je už myslím moc a povede jenom ke štěpení domácí scény na spřátelené a nepřátelské skupinky hráčů a týmů.
..................tož už se na to vyserte a začnite jezdit

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: OMLUVA

Jo a ještě jedna věc,že tím mohli poškodit jméno týmu Antis ???? ,který já mimochodem již nějaký čas uznávám jako tým v pohodě a respektuji je =každej debil se přece umí kouknout během hry na login hráče a jestli né a ono divadlo na serveru mohl někdo brát vážně tak je to k smíchu............

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: OMLUVA

Totálně nesouhlasím s omenem ale to je jedno každý má jiný názor, ale bohužel mně ten jeho velice zklamal.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: OMLUVA

novej bůh???

Datum
Vložil
Titulek

:DDD

jste smesni :DDD je to jen hra :DD aspon je sranda, nehrotte to tak :DD Hlavne Dejff.... otevri oci :) nice flame ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: :DDD

ty jsi ale chytrý člověk ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: :DDD

mam v tom hledat ironii? ;)

Datum
Vložil
Titulek

cecky

za nas ceckace je to same, bud se stim neco udelate, nebo eE. taky bude premyset o odstoupeni

Datum
Vložil
Titulek

Re: cecky

tak to mě poser :D dejff tady nadava na špatný výsledek a přitom sám má hrdě na svém webu výhru nad CZM v SFC (všichni vime jak to bylo-tímhle nechci vyvolat dalsi flejm jen upozornuju na skutecnost at si kazdy vzdy prvne zamete pred vlastním prahem takze to zas neobracejte proti me :P) a nechápu o čem jako chcete hlasovat ? co má kua společného s adminem CMC, že jeden team (udajně) neunesl prohru a vylil si zlost na 2. team ? během cw jasný prohřešek proti pravidlům, ale toto ? vás taky nehlídá paní učitelka ve školce i po té co odejdete domů nebo jo ? :P trošku se zamyslete a přestante tu psat hovadiny, s pozdravem anti anonym dragon :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: cecky

Také mně tvůj názor zklamal až se za ty názory stydím co tu píšete s omenem.

Datum
Vložil
Titulek

CMC3

Tak tohle uz je ale vazne moc. Po shlednuti screenu jsem se rozhodl napsat svuj nazor.
Nebudem nadale pokracovat v cupu pokud se veci nechaji tak jak jsou.
A to uz treba jen proto, ze v klanu mame slusne lidi, kteri opravdu nemaji za potrebi tohle pozorovat a nebo dokonce stat se tercem nadavek jen proto, ze by jsme vyhrali. I kdyby se to stalo po cw CMC3.
To opravdu ne. A nechapu jak k tomu organizator muze jen prihlizet. Zrejme chce aby se o CMC3 mluvilo asi jako fakeAntis o BUG. To si tu muzem delat bordel jak chceme a nadavat si do mrdek.
Budiz, ale s nama nepocitejte. A odpovedi ve stylu, ze si je jejich CL potresta sam? Je mu to vite kde. Nekdo ma team postavenej ze slusnejch lidi, a nekdo zas postavenej z lepsich hracu, a je mu u prdele, jestli jsou slusni nebo ne, takze kdyby si mel CL BUG vyhodit kazdyho vulgarniho hrace co dela takovej bordel, moc hracu by mu tam nezbylo.

Je to jen hra, kterou podle nekterich nekdo hroti? Tak si sundejte clan tagy a neregistrujte se do cupu.
Ze v tom neni souvislost s CMC3? Stalo by se to nebyt CMC3? Zasirali ti smradi fake nickama dedimanii CMC3 trati?
Ze antisakum nenadavali, ale jen BUG ? To je podle me jeste horsi a vzijte se do toho. Chteli cilene udelat spatny jmeno Antis.
To ze to je hra, neznamena ze se tu ti nactileti smradi budou chovat tak jak by venku nemohli, protoze by chodili domu po ctyrech.

Datum
Vložil
Titulek

Re: CMC3

Co se podepsat anonyme, ať víme s kým máme tu čest?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: CMC3

zajimavý klip https://www.youtube.com/watch?v=AcuqYGpBEY0&feature=related

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: CMC3

Kámo takhle se to nedělá,buď si za svým názorem stojíš a nebo ti to řeknu hezky česky drž HUBU!!! a názor si nech pro sebe,anonymy nenávidím už pěknou řádku let (typicky maloměšťácky čecháčkovské a trapné,taky jsem k vůli takovému jednomu správnému soudruhovi,kerý se zapoměl podepsat ale naprášit uměl nemohl cestovat za totáče ani do blbé Jugošky), za naše kluky se moc stydím řekl jsem to i Dejffovi, bylo to od nich dětinsky hloupé,omlouvat se ale za ně nebudu to musí oni sami přijít na to že udělali totální blbost a klukovinu a omluvit se sami a poučit se z toho ,například Brandysova omluva byla myslím pokorná,bez příkras a zbytečných blbých plků, tak se má dle mne chovat správný chlap,jestli to ovšem druhá strana časem příjme je věcí druhou Dejffa aj.zainteresované plně chápu,pozoruji Antis pár měsíců a z mnou kdysi nenáviděného klanu se stává uznávaná parta lidí,kteří si zaslouží velký respekt a to v čele s Dejffinem,dokázali v mých očích toho opravdu hodně a tiše jim závidím ....

Datum
Vložil
Titulek

Re: CMC3

Myslim, ze je uplne jedno kterej CL to psal, ma snad jinej CL vetsi slovo nez ostatni?

Datum
Vložil
Titulek

???

1.už mě všichni ser..e :-D
2.žádné tresty ani hlasování o vyloučení nebude
3.mravenci jsou hovada,to přece už dlouho víme :-)
4.hovada to přehnala
5.Lobo jim naplácá
6.Dejf přivře oči a vykašle se na ně,poněvadž to nestojí za to
7.CZM° je stejně nejlepšííííííííí :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: ???

1.ty nás taky .)
2.hlasování bude...ty si hlasuj jak chceš:)
3.jsou:)
4.nad rámec nepsaných pravidel cupu:)
5.loba si spracují podle sebe:)
6.já neumím přežít v písku s hlavou:)
7.tomu sám nevěříš :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ???

Nej je, že je středa a BUG má na svém webu vedenou výhru nad Antis a i přes urgence a sliby(samo blíže nedefinované:) to od neděle "nestihly" opravit. Ale je to hra, tak co blbnete :(

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ???

Dejffe, nevím jak Ty, ale u Bug na webu jsem se za takovej dobrej půl rok nepodíval do výsledků a to většina lidí.. jedna barva na netu neznamená, nějakou změnu ve výsledku

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ???

Moc to prožíváš :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ???

Musíš taky brát v potaz, že Steam maká a nemá čas jen na BUG. Nemůže to nolifovat jak ty, když tady sedíš 24/7.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ???

BTW, už se na to vyser, seš jak blbej, myslíš, že když tady napíšeš, že bude hlasování, že bude? Nejsi nic. Nejsi map-admin, nejsi CUP-admin, NEJSI NIC! To, že si uděláš někde anketu na svym webu, nic nezmění. Že ti tam bude hlasovat dalších 100 týmů o vychození BUG z cupu taky niuc nezmění. Už se sakra prober a jdi makat nebo běž do školy, aby si se uklidnil a přišel na jiné nmyšlenky, než je JEN tm.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: ???

Dejffe opravdu to byl jen neúmyslný překlep, za který jsem se navíc hned omluvil, tak za tím nehledej podraz. Opravím to dneska, posledních pár dní jsem se večer k pc nedostal

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ???

........................................................................................
edit :omen
TENTO PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN Z DŮVODU HRUBÉHO URÁŽENÍ CL TÝMU ANTIS !!!

Datum
Vložil
Titulek

Joja

reste veci z realneho zivota sulci :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Joja

Dopoledne sem chtel napsat neco v tom smyslu, akorat jinak podany. Ale pak sem si to rozmyslel jelikoz by se mohl nekdo urazit :D
Kazdopadne "thumbs up". Sem zvedavej, kdy uz si ceska komunita uvedomi jednu vec: Je to jen hra. :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Joja

nekteří by si to měli uvědomit obvzlášt :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Joja

jj tak až s tebe bude někdo dělat debila a pak ti budou dávat neznámý lidi ban tak sem zvědavej jestli se takle k tomu budeš i nadále stavět

<< 47 | 48 | 49 | 50 | 51 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena