FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: :D

"stalky na hrad!!!", "jste nejlepší", "stalkere! vezmeš si mě?"... ano takové výkřiky se nesly z mých úst po dočtení tohohle všeho!!! ghosty.. seš borec..já to věděl!! :D dejffe .. moc to řešíš :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: :D

Drogy ti nepřinesou žádný užitek to nevíš? :-D jinak dragon mně dostal svým článkem ) ++

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: :D

skončil jsi u mě! :D:D

Datum
Vložil
Titulek

body hráčů+mapa kola

Musím to tu zapsamovat něčím,nebo níže to je poněkud na ostří nože :-D

nemám body hráčů od těchto týmů
-reggae (3.kolo)
-wX (2.kolo)

Také nezapomínejte do nedělních 16:00 hod napsat hlas za váš tým pro mapu kola,která bude i další kolo.
(na email,nebo v zamčeném foru)

Datum
Vložil
Titulek

Antis fejk

Tak asi bych k tomu měl taky něco říct.

Udělali jsme to? Ano, udělali…
Proč? Protože byla nuda….
Bylo to dětinské? Ano bylo, ale dyť jsme ještě děti :D

Stalo se? Stalo.. Dyť v TM je nuda, každej má přece rád flejm.. a z toho by mohl vzniknout velkej. Mě prostě nebaví žít život ve škatulce a nudit se, potřebujeme se čas od času odvázat. Trošku mi to připadá, jako se probudit po pořádně prochlastané noci, až si uvědomíte, co jste napáchali :D

Každopádně pánové, každej si šáhněte hluboko do svého svědomí a řekněte si: Kdo z vás kurva neudělal nikdy žádnou blbost, úchylárnu nebo něco? Kdo z vás nezhřešil? Každej zhřeší….dřív či později…

V žádném případě to neberte jako omluvu, jen jsem vám chtěl poukázat, že každej není svatej. Akorát my jsme k tomu zvolili poněkud nevhodný způsob. Musím vám však říci, že už jsem se tak dlouho nezasmál na skypu, ale jak jsem řekl, uvědomuji si, že to bylo nevhodné.

Závěrem: Omlouvám se za svůj dětinský počin. Obzvláště pak Dejffovi, za kterého jsem fejknul a Jedžovi, Karlovi, a tomu jendomu z Friends, pak dále všem které jsem potkal a BUG, za to, že dělám ostudu. Jestli mě budete chtít potrestat, budu to plně akceptovat.

Bye, všemi nenáviděný Stalker

Datum
Vložil
Titulek

Re: Antis fejk

Podle mě jsi jen člověk, co je naprostej chudák. U mě jsi skončil

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Antis fejk

:DDDDDDDDDDD

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Antis fejk

Jezis ty taky kazdymu napises u me jsi skoncil a kazdej z toho muze mit akorat prdel ...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Antis fejk

Nechápem načo to tu píšete. Čo s tým ma spoločné CMC ?! Kľudne ste si to mohli vydiskutovať niekde na icq alebo skype, takto tu len spamujete forum.
Ale keď to tu už je tak mi nedá sa k tomu nevyjadriť. TM je hra. Hry su robené vo večšine pre deti a dospievajúcich(starši hráči toto nieje uražka :D) tak sa na to aj tak pozerajte ze sme este mlady a nezodpovedny(česť vynimkam :D). Toľko z mojej strany. :-)
PS: Stalky, Brandys, Mirasek, Ghoster <3 :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Antis fejk

Yea, máme svoje fanoušky!! měly bysme kluci uspořádat nějakej koncert, stali jsme se slvnýma :D

Prostě je to jen hra a ta má sloužit pro zábavu a my jsme se bavili. Neřííkám, že naše chování bylo profesionální a dělat jsme to neměli. Bylo to neprofesionální a nekolegiální. Omluvil jsem se za to, ale nelituju toho.

Byl to úlet, prostě úlet. Něco na styl ožrat se a ojet ženskou, která je až po pěti pivech hezká.. prostě úlet

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Antis fejk

Hele, já jsem u toho byl taky! A jak si myslí opičák podle jednoho screenu, jsem hlava celý akce!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Antis fejk

Stejně jsem nejlepší

Datum
Vložil
Titulek

Ubohost

Tak kluci. Nechápu, co to dnes mělo znamenat, ale vyjmenuji kluky, kteří nám dnes dělaly ostudu, sprostě nadávaly po serverech a jezdily s naším tagem a nicky našich kluků. Jsou jimy Friends Brandys (login-brsi_cz), BUG Ghoster (login-paroubek_utoci_), Friend Mirásek (mirasek1) a BUG Stalker (iqueur). Takovéto chování nemají ani prasata, co dnes tato sebranka předváděla. Naprosto neodpustitelné chování, jezdit s nickama Dejffuckto, VLK, Šerif a Mailoo a utočit sprostě na všechny, i na našeho jednoho člena. Screeny těchto sprostých nadávek má mít Friends Nitro, nebo Karlík prej u toho mohl být. Já mám jen Screeny loginů, screen z dedimania.net atd...V životě nikdy jsem nečekal od zpřáteleného teamu takový podraz o to je to horší. Pro mě tito jedinci skončily a nechápu, proč když dostanou výprask, takto se mstí. Měli by tito hráči být vyloučeni z cupu. Fakt nemám slov a teamy by si s nimy měli udělat pořádek....PS: omlouvám se všem, komu tito hajzlíci dnes nadávaly, my to nebyly

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ubohost

Tak v tom jsou i BUG Stranger (dalass) (za Luftyho), Máme komplet vypis i z logu našeho serveru, včetně IP, loginů, textů atd.....Ještě poprosím Koudyho o výpis logu na jejich serveru a také Nitra o screeny jestli má. Tu to bude hustý.....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ubohost

Hustý pro toho a smutné zas protoho, celkově je to spíše smutná záležitost.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ubohost

Je to tak bohužel co píše dejff a pokud se to prokáže tak toto považuji opravdu za velice špatné chování těch dotyčných. Takhle se předvést to teda. Mně se to taky stalo několikrát, když sem ještě byl cl týmu ufo, že se za mně někdo vydával a vyhazoval mi členy třeba, nebo že sem zrušil clan, nebo dělal mi ostudu aby k nám nikdo nechtěl, toto je opravdu strašné chování. Takovéto ničení pověsti se v reálném životě dokonce prošetřuje a můžou padat tresty, takže na to si dávejte pozor pánové a hlavně pokud takové věci předvádíte i v reálném životě tak je to svinstvo. Opravdu netušim co vás k tomu mohlo dovést takle se chovat, možná by to bylo dobré osvětlit, já si to neumím moc vysvětlit, snad že jste neunesli porážku? Já osobně jsem si loginů nevšiml, proto že sem raději odešel ze serveru. Ale večer mi psal Dejff ať se podívám na cmc forum, že ho prý kontaktoval nitro s tim co se stalo ať mu to potvrdím. Nitro má i nějaké důkazy prej, plus si dejff zjisti ip log, což by teda byl 100% důkaz potom. Nevim jestli tam byli teda všichni co píše, nebo jeslti pak někdo ještě přišel co sem odešel, ale asi jo teda. Já nad tim mávl rukou se dá říct, ale když oni to začli teda řešit, tak to teda potvrzuju, ono by se to asi nelíbilo nikomu toto. Určitě jste i fajn kluci co udělalo pro mno lidí spoustu dobrých věcí, ale a to nedává nikomu právo se takto chovat. Já to beru jako takový přehmat, co se od času může stát každému, důležité je ovšem se z těch chyb ponaučit. Jen teda napíšu že tým antis na tom serveru vystupoval tak že se všichni navzájem uráželi a když jsem jim napsal ať jdou na svuj a at nespamujou, protože se nedalo jezdit tak se obuli i do mně, pak sem odešel a ještě prý uráželi tým bug. Nejdříve jsem si myslel že to jsou opravdu antis a myslel jsem si to i do té doby dokud jsem si to neověřil u luftyho, protožě jsem řikal, že to třeba nebyli antis, raději jsem si to ověřil, protožě pokud by to antis byli tak bych na ně docela měnil názor. Možná že si kluci z bug mohli dělat, jen legraci z antis, protožě psali o tom že dneska se jim nolifovat nechce, a ty urážky co na sebe házeli byli akorát ztrojnásobnění toho jak se občas u antis jedná, ale bylo to přehnané prostě a kdybych si to neověřil tak bych se už na antis díval jinak, takže dobře, že jsem tomu luftymu napsal.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ubohost

Jedniná malá nepřesnost, Nitro mě nekontaktoval, to naši kluci v tajném. Nějaké důkazy by snad měl mít Nitro jsem říkal :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Ubohost

Dejffi zjistim co se delo,ale jak pises jestli to je pravda je to trapnyy neomluvitelny ....nechapu co je to napadlo....Nitra dnes zkontaktnu a zjistim vse pak dam vedet

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ubohost

Dejffe, nevím jak kdo, já se k tomu přiznám.. Popadla nás blbost vzali jsme Antis nicky.. Pak jsme šli na Friends server, ale tam co vím, padli nějaký sprostý slova od kluků, ale rozhodně nic proti Antis nebo komukoli jinému (mluvím, když tam byl Nitro, Ulka z Friends a myslím od Vás tam byl Ježda).. Pak se přesouvali dále, to už nevím, dál já jsem už nepokračoval. A komu nadávaní to fakt netuším, byl jsem jenom na tom prvním serveru a tam nikomu rozhodně nenadávali.. Jinak u Karltona už jsem nebyl a nevím co tam dělali, ale za mě se rozhodně do Antisáků nenaváželi..

JEště jednou se omlouvám Dejffovi a MAiloovi za mě.. Byla to hovadina

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ubohost

Ani davová psychoza neomlouvá to, co jsi udělal. Pro mě jsi skončil

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ubohost

toto je na facku, tak to kurva nedělej ne, když se za to pak omlouváš a máš špatné svědomí. Všichni se styďte, jediný co jsem kdy fakoval byl yoyotech, a to proto že jsem si chtěl udělat prdel z wX, kdy jsme se u toho zasmáli. Ale takhle dělat ostudu nejenom Antis, ale hlavně sami sobě.. Kdybych se tu měl rozepsat tak můj tým dostane kontum, takže to radši dál nekomentuju tendle brainless

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ubohost

Jj byli tam a co vím co si pamatuju jelikož sem zrovna na serveru F byl taky tak jen dost slušně uráželi BUG což mě překvapilo hlavně u Luftyho tak když tu teď čtu toto tak už vím proč tak silná slova jen nějaký rádoby pošahaný komedianti ach jo bohužel se tu takový přihlouplí telata najdou ale to púardon právě sem urazil telata jelikož to co tyhle pánové předvedli nemá název vše bych jen urazil :D:D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ubohost

Tak tohle je pánové silny kafíčko :-) Že v týhle hře najdete pošahaný hráče,to snad každej ví,ale žetu najdete i převlečený kamarády co obcházej servry a nadávaj sprostě cíleným lidem a ato zřejmě jen z důvodu prohraného zápasu to bych snad ani vesnu nečekal.
Hoši tohle volá po trestech dotyčnejm hráčům,jestli se ještě tyhle stvoření daj povačovat za hráče a ne Prasata!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ubohost

Souhlasím s MAxem tresty už by toto vážně zasloužilo pokud ne muže si za chvíli každej dělat co chce a bude v TM jen bordel jako hrom !!!!!!!!!!!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Ubohost

Je to sice k pláči,ale já se do tohoto vnitřního problému,který nemá s turnajem moc společného nebudu vměšovat z pozice admina turnaje a určitě to není ani na nějaké potrestání pokud se tak nedělo během cw.
Ale i tak krátce zarejpu :)
Bohužel česká tm scéna je tam kde je,ale dejfe ruku na srdce a zavzpomínej jak jeden tvůj člen urážel svým upraveným nickem veřejně několik dní v lońském roce bezdůvodně mou osobu a ty jsi z toho měl údajně srandu a já to bral jen jako zoufalý pokus mě nasrat což se nepodařilo :D.
Je věcí cl těchto hráčů co blbnou a chovají se jak malé dědi aby si je ZKROTILI a případně POTRESTALI a já věřím,že se tento incident nebude již opakovat,poněvadž se o to cl těchto hráčů snad postarají.
Osobně i přes dávný konflikt s týmem antis kdy na nás udělali vele podraz a dlouho se mi o dejfovi zdávalo stojím v této situaci jednoznačně na jejich straně,poněvadž takto se věci neřeší.


Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Ubohost

Omíku to nemyslíš vážně, že ne :) ..už jen to, že píšeš " udajně srandu " je nesmysl. Omíku k dalším tvým větám v tomto textu se vyjadřovat nebudu, s vámi se nemůžeme zdaleka rovnat. Už strašně dlouho jsme slušní a na tom si zakládáme a i s vašimy jezdci kecáváme vpohodě i na skype. Nezlob mě a radči tuto hajzlovinu, co systematicky ničí pověst našemu pohodovému teamu pořeš a neutíkej od toho, nebo čekáš, až takový zmrdi si vyhlídnou Vás?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Ubohost

dejfe ano máš pravdu je to hajzlovina a ubohost,ale nechceš přece ode mne abych vyloučil tyto hráče z turnaje ????
Je na cl těchto hráčů aby jim domluvili a fakt to nemohu já řešit a myslím,že bys ani ty nechtěl abych je kvůli tomu vyloučil.
Jinak jak jsem naznačil-proti vašemu týmu nic nemám a necítím ani přes minulost žádnou zášť,tak za ničím nic nehledej a k minulosti se také vracet nebudem -já to jen nakousl aby bylo jasné,že přešlápnout dokážou občas i jiní a v tomhle určitě stojím na tvé straně,ale s trestem u mne fakt nepočítej.
Pokud by k něčemu podobnému došlo během cw tak to budu řešit,ale pravomoc admina nad všemi hráči v turnaji 24 hodin každý den po celou dobu trvání turnaje fakt nemám a ani ji nechci.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ubohost

tu souhlasím aj s omenem bylo to mimo cw takže se k oněm pitomcům musí sami cl týmů ze kterých byli vyjádřit sami a potrestat pokud tedy CL nemávnou jen rukou a nechaj to být vím že u n ás by toto chování neprošlo a dotyčný by letěl je to ostuda tohle no...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ubohost

Jen me udivuje, ze jsou z toho vsichni tak prekvapeny. Bug jsou schopny zacit nadavat a delat bordel kvuli pitomosti. Stalo se to i nam, a to slo pouze o trapnou sazku (kdo by se chtel pobavit https://tmnf.czechian.net/menuone/race/images/bug.jpg ). Rozhodne si myslim, ze prsty v tom ma hlavne Stranger, ten k tomu podle me ostatni nabada a kazi jmeno Bug, bude mit zas o duvod vic si zmenit nick, vid Slacho. Doufam, ze toto nezustane bez postihu.

Datum
Vložil
Titulek

Cutfix

Měl jsem vám smazat pomalejší cíl, plantážníci.

https://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=4376094#auto

<< 49 | 50 | 51 | 52 | 53 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena