FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: wR vs. Friends

Pořád na něco čekat :)

Datum
Vložil
Titulek

Hosty

-Účast hráče v cupu s více účty je nepřipustná a trestá se jeho vyloučením z cupu a rovněž hostování z jiných týmů není povoleno a je trestáno. Co kecají ty pravidla, proti nám jel kluk z Replicy, od Beer...na soupisce jsou, ale zapoměli si prohodit jen tagy :D...neva, ale bylo to vtipné, nechci něco vířit, jen to ne

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hosty

Pořeším hned zítra-byl jsem před cupem ujištěn,že hráči v tomto týmu nejsou na hostování.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hosty

tak to je jak Sharkyn v wr taky je v týmu YDK a jezdí

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Hosty

Musím souhlasit s masym taky se mi to koc nezdá ale co to je na adminovi cupu :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Hosty

1.dle pravidel má právo každý podat protest a napadnout tak výsledek cw
2.pokud tak někdo udělá budu to teprve řešit =dříve mě to nezajímá,poněvadž bych nic jiného nedělal
3.co se týče tohoto případu,tak sharkyn i cl týmu wR mne ujistili,že nejde o hostování v týmu wR směrem z YDK a tento týmeček je prej jen partou lidí co si občas zajede něco v zahraničí
4.i to,že takto sharkyn již jel i další domácí cupy,kde bylo hostování zakázáno o něčem svědčí
5.máš-li opačný názor a důkaz tak podej protest

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Hosty

Na protest nejsem ted. Jsem admin cupu, hned ti dohledám vše, od piky aby jsi mohl udelat logickej závěr....změn pravidla na hosty dovoleny, jelikož dohledat zahraniční devky je problém evidentně i pro velké kocoury .)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hosty

Skoro mi to připomína Alcatraz, co elitko čr :D....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hosty

Tak v případu sharkyna nastal obrat a po předložení důkazů,kdy se prokázalo,že YDK není jen partička lidí jak nám bylo předkládáno a je to plnohodnotný tým,který je pod multiklanem a sharkyn je plnohodnotným členem sekce TM dostal sharkyn pro další působení v cupu STOP.
V této situaci i na váze toho kam vůbec patří hrálo velkou roli i to,že opakovaně odmítal nasadit tag týmu wR a učinil tak nejspíše až na cw,kdy ho začal nosit vzadu,což také beru jako jasné vyjádření toho,že jeho hlavním týmem je YDK a není již co řešit.
Protest ze strany soupeře z 1.kola nebyl vznesen a tudíž nedochází k žádné redukci výsledku cw.

Datum
Vložil
Titulek

cz - sa

muzu mit jen dotaz jak na 4 mapach muze být výsledek 53:22? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: cz - sa

To nechápu ani já,ale na webu to ještě žádný z týmů nemá,nikdo není ani na icq a od týmu CZ došel na email tento podivuhodný výsledek,který bude samozřejmě hned jak někoho chytnu uveden na pravou míru.
mám pocit,že nám kamarádi jeli nějakou mapku navíc a jen nevím kde ji vzali,když tady od samého začátku vydání map 1.kola nic jiného nebylo :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: cz - sa

Zadnou mapu navic jsme nejeli asi spatne spocitane, Max urcite zitra dopoledne uvede vse do poradku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: cz - sa

Dobrý dotaz Jakube ,součet má být vždy 60 bodů na 4 mapách,za jednu je 15 bodů.

Datum
Vložil
Titulek

Mapy

Nečekaně nastala asi 20 minut po vydání oprava balíčku-stáhněte si ho znovu,pokud jste byli mezi těmi nejrychlejšími.
Map admin dal do balíčku jednu mapu omylem,kterou chtěl vyhodit-takže se omlouváme za menší komplikaci.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mapy

a mne se ty vyhozena zrovna libyla :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Mapy

njn,ale já přijel z práce domů-hodil jsem zaslaný balíček od kappy na web,následně šel kouknout na email cupu a tam další dnešní email od kappy,kterého jsme si před tím nevšim,že poslal omylem i mapu,která byla na vyhození (prostě nebyla pro turnaj vybrána map-adminem)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Mapy

A ta mapka od Sharka, ta se jede i v druhém kole? Heh, btw ta od loccobudhy je hodně festovní

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Mapy

jj mapka od sharka se jede dle pravidel jako mapa,která v okamžiku vydání map vedla v soutěži o nej mapu kola = je to tu již několik měsíců a je to opatření k menšímu zatížení hráčů tímto cupem,poněvadž v minulých ročnících bylo každé kolo 5 new map a to bylo dle mne zbytečně moc a ona změna myslím potěšila většinu lidí.

Co se týče kappou vyřazené mapy tak bohužel no,já do toho kappovi nekecám :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Mapy

První čum, potom mysli a potom jednej :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mapy

vole já dojel domů a utíkal vydat mapy,tak jsem vzal balíček co jsem viděl první-v tom bordelu jsem prostě na emailu neviděl,že kappa odpoledne poslal novej balíček :-D
Když jsem to pak zjistil,tak jsem ho měl chuť skalpovat,utrhnout ruce,nohy,péro a pak zadupat a zašlapat :D

PS.sem přemýšlel jestli se nemám na to vykašlat a nic neměnit,ale mapadmin je přes mapy šéf tak sem raději konal

Datum
Vložil
Titulek

cp na ceny

sekci ceny díky štědrým darům v cp aktualizuji v podstatě už každý den a tak už to ani nehlásím a hlásit nebudu :-D
všem dárcům tímto také moc děkuji :P

Datum
Vložil
Titulek

Re: cp na ceny

Vidíš to Omene určitě také něco jménem BUG (strangi díky že i ty) přispěji - zítra, neděle, se ti ozvu;) BzzzZZuUU !

Datum
Vložil
Titulek

První a druhá cena

Cau cau, hele napadlo mě, tyhle 2 ceny sou celkem diskutabilní, a myslím že každému teamu by se mozna hodilo neco jiného, co nechat vítězný tým, vybrat si z techto dvou cen?

Datum
Vložil
Titulek

Re: První a druhá cena

Přemejšlíme tu o ,kterých dvou cenách mluvíš-tady ve foru nic nevidíme :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: První a druhá cena

O těch serverech jen :D
zaplacený server u Validu (možnost si vybrat 20 slotů na 4 měsíce,nebo 15 slotů na 8měsíců)
a
zapacený server u FakaHeda (200 slotů na 3 měsíce)
Prostě mi přijde, že je to takový stejný skoro :D ale někomu stačí 20 slotů, někdo potřebuje víc :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: První a druhá cena

nj-ale myslím,že server na 8 měsíců bude sedět víc,poněvadž 200 slotů je dnes utopií,že by někdo využil.Měnit to by byla změna něčeho co bylo slíbeno před cupem a to již nechci.
Když si to přehodí finalisté tak to bude jejich věc.

Datum
Vložil
Titulek

Re: První a druhá cena

co tebe vubec zajima nějaka cena pro 1. nebo 2. misto ? :D :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: První a druhá cena

neprovokuj zase dragouši-myslím,že ste na tom oba stejně :P

Datum
Vložil
Titulek

Divize 2-systém

Systém divize 2 po základní části (po 6.kole-do kdy bude systém obdobou divize 1 jen s tím rozdílem,že zde vznikne logicky ze dvou skupin jen jedna osmif. skupina ) bude,že první čtyři týmy z oné druhé divize se utkají o konečné 13-20 místo s týmy,které obsadí v první divizi 13-16 místo a užijí si tak také ply-off (vítěz oné skupiny posledních ze základních skupin z první divize by hrál se čtvrtým ze druhé divize,2 z první se třetím z druhé..atd. )
Podrobný systém bude dodám do sekce "Systém" později a nebylo tomu tak před startem cupu proto,že nebyl znám přesný počet účastníků druhé divize.

Co se týče dalšího účinkování čtvrtých týmů ze základních skupin divize 2,tak toto záleží na domluvě a budu reagovat dle zájmu těchto týmů (budu řešit v průběhu týdne 3.kola).Můj návrh je aby si daly během 4 až 6 kola dvě vzájemná cw (jedno kolo by tedy měli volné) a poté se porvaly také v systému team modu o konečné umístění s týmy z pátého a šestého místa osmifinálové skupiny divize 2.
Záleží pak tedy jen na zájmu oněch týmů,poněvadž zkušenosti z minula jsou takové,že mnohdy tyto týmy rezignují a již nechtějí jet,což si ale myslím,že je škoda a věřím,že tomu tak tady nebude.

Datum
Vložil
Titulek

..

sáákra ... autogram od schumiho jako první cena ... to abych už začal botit

<< 53 | 54 | 55 | 56 | 57 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena