FORUM

Datum
Vložil
Titulek

CENY

Jak je sekce CENY, a jsou tam ceny za 2. místo, nemá tam bejt 20 slotů místo 200 slotů?

Datum
Vložil
Titulek

Re: CENY

Ne je to správně-server dává jako cenu tým BS a má bejt na 200 slotů.
Jako první cena je méně slotů od pořádajícího týmu CZM°,ale zase s možností si vybrat dobu,která může bejt až 9 měsíců a proto je za první místo server od validu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: CENY

Je tam na 8...Tedka jsem z toho jelen. :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: CENY

jelene a to proto,poněvadž to vychází když sem to po zaplacení počítal na necelejch 9 měsíců,tak jsem to raději zaokrouhlil směrem dolů aby mě pak někdo nepomluvil,že nedám celej devátej měsíc :P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: CENY

Jo, jo, jo, máš pravdu. OKEY. :D BTW stejně tě pomluvěj, že si škrt a nedáš to na celej rok. _:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: CENY

no já osobně si myslím,že by to bylo zbytečný,poněvadž na forever už za 9 měsíců bude minimum lidí a v té době bude už i server na 5 slotů zbytečnej luxus a většina rozumných lidí co na to budou mít přejde na TM 2 :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: CENY

Ale prosím tě. :D

Datum
Vložil
Titulek

mapy

V sekci "MAPY" již anketa o nej mapu kola,na základě,které se ta nej bude opakovat i v dalším kole,takže nezapomínejte na to,poněvadž můžete takto ovlivnit výběr mapy.Také již v této sekci linky na TMX.

PS.pokud dojde k nějakému nabourání ankety v podobě ovlivnění podvodem ,tak nej mapu pro další kolo vyberou admini cupu !!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: mapy

nooo tak nej mapa? heh muže to být mapa z cmc1? protože zde nic takového není :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: mapy

Hele drago-nikdy se nikomu nelze zavděčit se vším a každý moc dobře věděl do čeho jde-styl map co je v CMC je již třetí ročník v podstatě stejný a jsem přesvědčen,že dvě mapy z 1.kola jsou skvělé :D
A když koukám zatím na anketu,která je v sekci "MAPY" tak každá mapa má svého příznivce :P (snad jen né své tvůrce :D)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: mapy

šak víš že z toho mám prču :D:D:D

Datum
Vložil
Titulek

GL všem

Ríd bych tu za klan ERS popřál všem hodně štěstí do právě spuštěného ročníku cmc GL hoši a děvčata :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: GL všem

gl

Datum
Vložil
Titulek

CMC 3 'Xel'Naga DoubleS' na TMX

Tak tady máte naši mapku :) GL HF all

https://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=4331917#auto

Datum
Vložil
Titulek

Re: CMC 3 'Xel'Naga DoubleS' na TMX

moje mapka , CMC 3 - Ostrava ;)

https://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=4331294#auto

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: CMC 3 'Xel'Naga DoubleS' na TMX

CMC - Replica

https://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=4332096#auto

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: CMC 3 'Xel'Naga DoubleS' na TMX

Sice nemam cvrkovi mapy moc rad, protoze mi prijde, ze nekdy az moc fantaziruje, ale tohle je podle me nejlepsi mapa prvniho kola (:.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: CMC 3 'Xel'Naga DoubleS' na TMX

co ti ten Cvrk slíbil ??? :D

Datum
Vložil
Titulek

soupisky

V tuto chvíli,kdy je 22:20 hod už nemám soupisky jenom od npc a speedo.

Ráno je všechny nahážu kam patří ihned poté co ty co nejsou v txt do nich převedu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: soupisky

Tak už jenom speedo nemám.
JInak říkám půlnoc a konec-dost z vás na mě zkouší vyprosit všelijaké výjimky atd....,ale omen je pes a nikomu neustoupí.Po půlnoci i kontroluji namátkově účty a pokud hráč má tag jiného týmu,nemá šanci se na soupisku dostat.Také situace,kdy bude na soupiskách u dvou týmů což bylo hlavně loni časté řeším tím,že ho dám tam koho ponese tag-víc mě nezajímá.
Také situace,kdy někteří dávají na soupisku hráče s tím,že je ještě tam a přestup je na spadnutí je pro mne jasná a hráč nemá na soupisce co dělat.
Také u některých nicků chybí loginy=také pro mne jasné a na soupisku nepatří.

VŠICHNI MĚLI DOST ČASU A PRAVILDA JSOU PRO VŠECHNY STEJNÁ :P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: soupisky

ještě nemám tady na webu soupisky od CSR,wr a Friends.Je to z toho důvodu,že je ještě nemám přepsané do txt a nemám moc času,takže je hodím na web až zítra dopoledne jak přijedu domů.

Datum
Vložil
Titulek

gl

STK přejí všem hodně píva :-))

GL HF goooooo CMC 3 hihi

Datum
Vložil
Titulek

ICQ

ANE Yoshi here, downloaded ICQ :)

# = 613277697

Datum
Vložil
Titulek

Re: ICQ

supééééééééééééér :-D

Datum
Vložil
Titulek

Soupiska

Soupiska klanu Lucky Seven's odeslána na mej ! Jen pro jistotu :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Soupiska

jj neboj mám ji
zatím ještě nemám od těchto:
npc,wX,Reggae,eErines,Speedo,T Adicted,wR,ES,ČSR a NOD

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Soupiska

Snad HomeR nezapomene.. mam to pripravene :) jen se lognout na mail a odeslat... a to je ! kurva tezka prace :D

Datum
Vložil
Titulek

Soupisky

Hele Omenku nemělo tam být pro zahraniční týmy to napsané jínáč ??? to máš takové nemastné neslané ,přívítejme je po česku---- host do domu čakan do ruky
Takže bych místo tohoto
Sunday midnight is the need to send an email Cup roster.
bych tam dal toto:
before the cock crows on Monday,roster will on the table
A je vymalováno :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Soupisky

No u nás už koudy kohouti nekokrhají a nevím jestli by holanďani vůbec věděli co to je za zvíře :D

Datum
Vložil
Titulek

CMC3

Zdravim.Nodici by take radi privitali vsechny tymy a poprali vsem hodne uzpechu a dobre nalady pri cmc3.Omenkovi preji at to tu ukaucuje ve zdravi.

<< 55 | 56 | 57 | 58 | 59 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena