FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: TM 2

vyliž mi pekáč koudy , prostě mi to nejde:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: TM 2

ten soubor neni v ničem podporovanej jak to mám otevřít :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: TM 2

Panku ty seš ale péro,teť ses tím prořeknutím přiznala celé tm komunitě,že jsi vlastně ve skutečnosti holka a za panka se jen vydáváš :D

Datum
Vložil
Titulek

Dovča

Ahoj
Byl sem na dovče v Chorvatsku a bylo to napsáno i na naših vebkách,tak se dívím žemě sháníte :D
Dnes jsem dorazil po cestě 14 hodinách řízení dost utáhlej,tak sry.ale dudu On až od pondělí.Mám ještě tejden dovču,tak všechno vklydu dohodnem.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dovča

to si moc nepomoh :-D stačilo jen říci,jestli berete tu divizi 1,nebo chcete zůstat ve dvojce.
Pytrýsek včera řek,že asi zůstanete ve dvojce-já tedy počkám a rozdělení do košů začnem řešit až zítra,ale déle než do zítřka čekat nemůžu.JInak dostane šanci další tým (mimochodem je to tým T-Adicted,který původně divizi 1 opustil a za pár desítek minut změnil názor,ovšem bylo již pozdě )

PS.pokud T-Adicted dnes potvrdí tak rozešlu varinatu rozdělování do košů před losem dle výkonosti i s týmem CZ tak i Adicted =jeden pak jen z onoho rozdělení smažu dle závislosti na tom ,který divizi 1 pojede (samozřejmě ani rozřazení od zástupce onoho týmu nebude pak bráno v potaz).

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Dovča

txt již rozesílán (link ke stažení i v zamčeném foru),prosím o co nejrychlejší návrat "rozdělení" domů :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Dovča

tak se nám to začíná zamotávat a každý se bojí první divize a tým T-Adicted přes opětovně projevený zájem opět divizi 1 odmítl a z řad členů týmu CZ to vypadá,že jejich tým asi také nejspíše divizi 1 nechce.
To je dosti nepříjemné a nečekané,poněvadž tak by bylo málo týmů v divizi 1,poněvadž jeden tam chybí=POKUD TOMU TAK BUDE A NEPODAŘÍ SE MI NĚKOHO ZLOMIT (nechápu čeho se tak všichni bojí) tak to budu řešit rázně a prostě půjdu metodou chceš,nebo jdi =JINAK TO FAKT NEVIDÍM,poněvadž původně chtěli divizi 1 v podstatě všichni.
Nyní oslovím tým ers a pokud by někdo měl zájem o divizi 1 tak se pls ozvěte,nebo napiště zde.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Dovča

Sem nějak zapoměl napsat,že onoho rozřazení divize 1 se můžou zůčastnit i cl týmů z druhé divize.Nějak mě to trklo,když koukám první rozřazení co došly na email .-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Dovča

je pondělí 11:00 hod a rozřazení dle výkonnosti již mám od 11 týmů

Datum
Vložil
Titulek

Pro zkrácení čekání

SOCIáLNí DáVKY
Tak jsem se vydal na úřad práce abych získal sociální dávky pro svého psa.
Paní u okénka mi řekla, že to nejde, že psi nemůžou dávky dostat.
Tak jsem jí vysvětlil, že můj pes je černej, nezaměstnanej, línej, neumí česky.
Byl několikrát napomínán za sexuální obtěžování, má plno potomků po celé vesnici.
Navíc neplatí daně, na záchod chodí do parku, obtěžuje cizí lidi a žebrá.
Krade jídlo a netuší, kdo byl jeho otec.
Paní se ještě jednou podívala do papírů a v pondělí se mám stavit pro peníze.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pro zkrácení čekání

Tvé dítě je pro tebe pes?....legrace, ILY

Datum
Vložil
Titulek

???

Tak stále nemohu navázat kontakt s největším z mravenců Drtičem kol a pokud někdo z hnízda může za něj,nebo může Loba popostrčit tak pls sem s tím. Věřím,že brouky nadržené na triumf v CMC nezastrašil příchod wX :-D
Pak už nemohu navázat kontakt jenom s týmem CZ u kterého potřebuji vědět vyjádření k jejich možnosti přeřazení do divize 1, na kterou mají po přechodu některých do 2 v tuto chvíli nárok jako první.

Datum
Vložil
Titulek

Re: ???

Tak už jenom honím někoho od CZ :-D
Pokud někdo někde na někoho narazíte tak jim řekněte-účast jejich týmu je dle mne jasná,ale potřebuji vědět,jestli využijí ten přechod do divize 1

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ???

Max mi psal, že jede do Chorvatska na dovolenou, takže bude tak týden ještě pryč určitě.

Datum
Vložil
Titulek

news

Dnes na mou výzvu začínají týmy potvrzovat závazně svou účast a již většina týmů potvrdila.
Rovněž je již nyní jasné,že dojde k nějakým změnám,poněvadž tým Fly academy je kaput a tudíž se nám počet účastníků divize 2 zakulatil na přijatelnějších 8 týmů.
Situace okolo Boeie je také vyřešena a zde jde pouze nakonec o to,že celý tým změnil střechu nad hlavou a přešel pod jiný holandský tým,který přebírá účast týmu Boeie v tomto cupu (zůstávají v 1).
Rovněž dnes potvrdil cl týmu Friends účast na 100% a tudíž jsou vyvráceny veškeré spekulace,které se objevily v posledních dnech.
Také zcela určitě dojde k dalšímu přesunu minimálně jednoho týmu z divize 1 do divize 2 (již nyní jeden tým potvrdil přesun do 2).
Tabulku týmů zaktualizuji až bude vše dořešeno a nejpozději do konce týdne budou listina týmů a rozdělení do divizí uzavřeny.

Datum
Vložil
Titulek

Re: news

přeřazení na žádost z 1 do 2 divize :
-NPC
-CSR

osloveni na přesun z 2 do 1 divize :
-CZ (ještě jsem nechytl cl)
-T Adicted = ODMÍTLI,takže následoval další tým
-BS = souhlas,takže přeřazeni do 1 divize

JInak co se týče infa ohledně hesla do cl fora,potvrzení účasti a divize se zatím nepodařilo kontakotvat už jenom cl těchto týmů (jinak vše potvrzeno a bude zaktualizováno zde na webu až bude známo ode všech):
-BUG
-CZ
-NOD

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: news

GJ =J, ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: news

V čem je to potvrzení závazný? Co se nám stane když zdrhneme jako posledně? :D Maximálně to že si tuhle sezónu nezajedem :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: news

Myslím,že snad každej pochopil,ale tobě speciál Robi vysvětlím.Je nemocí mnoha týmů,že často zdrhnou z cupu těsně před cupem,nebo už to dokonce vědí nějaký čas a pokud si to člověk nezjistí sám tak na to přijde až většinou po losu a já myslím,že není v zájmu nikoho aby se týmy rozdělily do výkonnostních košů,poté se uskutečnilo losování a pak to kvůli oněm překvapením bylo úplně vše jinak = já s každým cl nespím a nekomunikuji každý den a proto bylo jednoduché jednomu napsat a všem ostatním prostě jen okopčit.
Jako vždy se prokázalo i letos,že to k něčemu bylo,poněvadž jeden tým odpadl (Fly Academy) a některé týmy naopak chtěly přesunout do jiné divize.
Co se týče tvého týmu tak máš v podstatě pravdu-pro vás by se asi když nato pohlížíš takhle nezměnilo nic,ale ten další nepříjemný zářez v hlavách mnoha hráčů tm komunity by se určitě v kolonce wX objevil :P

PS.ale já vím,že ty seš kluk rozumná a letos by ti to už strach z omena nedovolil :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: news

A to si nějak věříš, že bych si to nedovolil :D My jsme schopní všeho :D a poslední věc která nás zajímá je jak se na nás koukaj ostatní :D ... ale neboj, už se těším na TA, takže letos k tomu nedojde :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: news

Superr sem se bal ze bychom se v ty druhy divizi nudili ted uz to nehrozi :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: news

nj Psychy,takovej spam co jsem musel v posledních dnech od wopičky na icq vytrpět prostě nemohl vést k ničemu jinému :-) (příště prostě dříve registrovat tým)

Datum
Vložil
Titulek

BOEIE?

Heledte, myslím, že Boeie se rozpadli...

Datum
Vložil
Titulek

Re: BOEIE?

kua tak to je pro mne novinka po dvou letech jejich trvání,ale samozřejmě během tohoto týdne ověřím

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: BOEIE?

your right boeie is dead :(

but no need to take us of the list we will play this year cmc whit a team of mixed players all old boeie players and maybe some other players from netherland who want to play

Greetz Pivo

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: BOEIE?

tak jestli to chápu správně tak cmc pojedou

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: BOEIE?

Jojo, rozpadli se, ale pojedou to staří členi

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: BOEIE?

!!!!!!!! Zjišťuji okolnosti a pokud by to měl být jen tým poskládaný z hráčů celého holandska,kteří by si šli prostě do rozpadlého boeie jen hostnout tak účast tohoto týmu samozřejmě nebude reálná a nahradím je někým jiným !!!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: BOEIE?

Nebude, podrobnější info přímo od Iva sem ti poslal na icq.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BOEIE?

nic na icq nemám-zkus znovu,nebo to okopči a pošli na email-to blbé icq je nějaké podivné :-D

<< 57 | 58 | 59 | 60 | 61 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena