FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: Friends zůstávají

ok takže Friends v tomto kole volby nevyužívají k údivu celého TM světa šanci jít do divize 1 a nyní již čekám na vyjádření Kedyho a hrozím se toho,že jsou všichni z té jedničky nějak podělaní ještě před tím než to začne :-D
Pokud STK také nevyužije tak bude nařadě *CZ*

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Friends zůstávají

hihi
člověk se jednou ozve a hned se po něm vozíte :-))
já sem starej punker sem zvyklej, mě nerozhodíte hihi
ted by bylo asi na howno kdyby jsme tam nechtěly, takže nás tam přešoupni :-))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Friends zůstávají

ok tak jdu to upravit ty starej punkere :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Friends zůstávají

Dejte si nás kam chcete a my pojedem :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Friends zůstávají

Omíku věř mi rád bych využil cti jet v 1.lize ale já se svým stylem toho zmůžu málo a naši klíčoví se vyjádřili pro to abychom "raději " zůstali tam kde jsme,já jim po přemýšlení dávám za pravdu,u Friends jsou super jezdci,i bezva lidi ale TM už pro ně neznamená takovou prioritu jako jejich soukromý život(chlast,děvky,rock n´roll(Kedy Punk is dead:D)),a také ještě nemám stoprocentní jistotu ,že se vrátí naši dva kamarádi Cortrex a Brandýs takže sečtu-li 1+1=5 mám obavy z toho ať zase nějaké CW nejedu sám,to bych potom musel nasadit svůj sexappel screenky,povytáhnout sukénku,jemně povolit bombarďáky,aby sleji po mých křivých a chlupatých nožkách........................................

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Friends zůstávají

fuj nechtěl bych bejt tvojí partnerkou koudy,když tady čtu o těch chlupatých křivých nožkách a bombarďákách :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Friends zůstávají

Ale Pusíku ,zvykneš si :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Friends zůstávají

I Bárta budu mít jak za vlastního :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Friends zůstávají

nemám jen Bárta,mám i Leonku :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Friends zůstávají

Leonku dáme za ženu našemu Bártesovi(myslím Friends Bárta-žádný Family Incest :D:D)on je hodný,neškodný a má traktůrek :D:D

Datum
Vložil
Titulek

přesuny

Jelikož tým WR požádal o přesun do druhé divize tak se uvolnilo jedno místo v první.Po minulých přesunech jsem veřejně a to i na hlavní stránce přislíbil,že další na řadě je tým Friends,který tímto oslovuji,poněvadž koudyho na icq není prakticky možné zastihnout.
Co se týče týmu STK,který dodatečně změnil původní odmítavý postoj a já zde napsal,že tedy budou první osloveni tak musejí ještě počkat,poněvadž jsem si neuvědomil,že jsem již veřejně před tím na základě pořadí registrací a odmítnutí přesunu ze strany týmů STK a NOD napsal jako další první volbu pro oslovení tým Friends.
PS.je dosti pravděpodobné,že i tým STK dostane brzy svoji šanci

Datum
Vložil
Titulek

Re: přesuny

A aby bylo již nyní jasno, tak po STK bude na základě datumu registrace další na řadě tým *CZ*.
Tým Fly Gaming Academy určitě tuto možnost nedostane,poněvadž odhlásil z první divize svůj hlavní tým a naznačil jasně,že chce ponechat v cupu pouze svůj academy tým a to ve druhé divizi.No a pokud jsem si překlad vyložil špatně tak i tak po stažení hlavního týmu šanci na jedničku prostě nedostanou :P

Datum
Vložil
Titulek

Re: přesuny

Koudy tedy prakticky ti dá vedet za tri hodky oka??:D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: přesuny

Heh tak neuplynuly ani tři hoďky a zde máš odpověď nahoď nás mezi velikány :D:D i když i ta 2 liga žádný med jako CZ,STK ale hlavně buldoci a třešně ,ti jsou nadupaní až běda,dle mne špička CZ a SK scény,pryč od nich(měl jsem tu čest s nimi jako NBD jeti) a říkám -lepší mít vřed na prdeli než ゐς´ za zadkem :D:D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: přesuny

sorry tak heh opet změna kluci chtějí setrvat v druhé už nespím s buldoku ted ale je to jejich rozhodnutí STK goooo !!!

Datum
Vložil
Titulek

zmateny doktor

to by me zajimalo kdy a kde jsi mi psal, na icq nemam nikde nic od tebe :) ja mam dovolenou tekze me nejak cmc jeste nezajima,ted tu jsem jen naskok :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: zmateny doktor

Hehe trhej Aldiku :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: zmateny doktor

na koho ten aldík vůbec mluví ?? ...já tomu stvoření určitě nepsal :-D

Datum
Vložil
Titulek

Soutěž

Kdo první nasere v letošním ročníku Omena??? Tipujte :D :D :D :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Soutěž

Vyhrál daxter ten ho nasral estě než cup vůbec začal :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Soutěž

Jo všiml sem si :D :D :D A to mělo být ve srandě :D :D :D Daxterův černý humor se hold těžko chápe :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Soutěž

myslíš,že tohle stojí za reakci???
Daxter mě zcela určitě nenasral a mám spíše pocit,že ten kdo nepochopil co jsem tam napsal já, jseš mimochodem i doktůrku ty :P
PS.interní věci bychom měli řešit někde jinde a né tady zasírat veřejné forum turnaje :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Soutěž

Že bych vyhrál teda nakonec já? No nebylo by to asi poprvé :D Omenku neber vše tak vážně :D :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

mám pocit,že vážně to zas bereš jenom ty :P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Tak správně Omíku,Letos se nám ty potvory přemnožují ......:D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

No konečně tu je Kouďák,ale mám pocit,že si mířil někam k tomu bilolitu o příspěvek níže .D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Na brouky BAjoLIT a na parchanty česká facka takže oba příspěvky jsou v tom zahrnuty :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Takže vyfackujem kouďáka ;) :D Koudy tak co? jak se vede? :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

a jéééje, tu je sestavička :D:D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Aááále vede se mi dobře vcelku i když minulý týden to bylo se mnou zlé a to když jsem jel sám v přáteláku proti Antis,optejte se Dejffa chtěli z toho udělat komentovanej zápas a jak zjistili že jedu pouze proti nim já měl každý problémy jak udržet plny močák aby jim nepraskl smíchy i o tom je můj život ale bylo fajn si zajet s klukama jejich interní bodování,byli v pohodě a v klidu,jen mne nebylo tentokráte moc do řeči ale to pochopí asi každej:D:D:D:D

PS:Doktůrku nenasírejte Omíka,Cup ještě nezačal,nemá ho kdo odstartovat tak ať si ještě před startem neužene nějakou kardiovaskulární příhodu to by bylo zlé a myslím že tvůj sušenej žabinec co hulíš přidáváš si i místo poře do jídla by mu zde moc nepomohl :D:D

<< 58 | 59 | 60 | 61 | 62 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena