FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

mělo tam být pepře* chjo ta moje klávesnice ...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

no ty vole...doktor,koudy a dejf =začínám se děsit toho co zas budem v letošním ročníku prožívat :)
Zpětně začínám doceńovat mé rozhodnutí ohledně zkrácení turnaje o dvě kola a také je pozitivní, že sem nezačal ještě choditi aldík s karltonem :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Aldíkovi už sem psal ať sem jukne omenku předevčírem :D :D Já myslím že skvělá sestava se ti tu rýsuje :D no přece jako v předchozích ročnících ne? :D PS: Koudy ono to už s tou trávou není tak zelené jako to bývalo ;) Hold studentská léta už sou dávno za mnou ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Karlton,plně obeznámen link na forum jsem předal:D:D ,když ti tak chybí.......

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Konečně někdo, kdo mi rozumí. Karlíku uu kde jsi?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Soutěž

Já ti taky rozumím Dejffe......Co jsi říkal ??:D:D

Datum
Vložil
Titulek

vžum

Bzzůůůůůůůůů :O

Datum
Vložil
Titulek

Re: vžum

Můžeš si vybrat :-D https://dumpotravin.cz/inshop/drogerie/hubice-hmyzu/

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: vžum

:D hnus!

Datum
Vložil
Titulek

trochu nefér

STK vůbec o možným přesunu do divize 1 nevědělo, já sem sice zaregistroval že z divize 1 nekdo odstoupil, ale počítal sem že se mi kdyžtak ozveš nebo něco takovýho, asi je to náročný hihi
neva mi to přežijem :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: trochu nefér

Kedy tak to mne teda udivuješ a věřím,že je to jen díky tomu,že jsi snad zapoměl,nebo si byl tehdy společensky unaven :D
Byl jsi první s kým jsem o těchto možných přesunech mluvil a ty jsi přesně 22.5. ve 22:40 hod napsal,že chcete jet druhou divizi (mohl bych to zde na základě historie icq citovat celé :-D)
Ovšem beru na vědomí,že váš postoj se tedy jak chápu změnil a tím pádem bude i váš tým na listině čekatelů o první divizi,kde rozhoduje datum registrace týmu do turnaje,který hraje v tuto chvíli jasně pro vás .-)
Připomínám,že druhým týmem,který nevyužil možnosti přesunu v situaci,kdy mu to bylo nabídnuto byl tým NOD a zatím nebyl z jeho strany nahlášen jiný postoj.

PS. připomínám=pokud tým odmítne jednou tak automaticky oslovuji tým později registrovaný =pokud tým,který odmítl později změní názor měl by ve svém zájmu ohlásit změnu postoje aby nebyl v dalším přeřazování opomenut

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: trochu nefér

myslíš že bych se nekouk do historie než bych sem něco napsal :)) 22:41

náš postoj se nezměnil jsme v poho :-))))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: trochu nefér

Kedy tak teť jsem z tebe fakt magor,poněvadž už nevím jakou divizi vůbec chcete :D

PS.já tam mám 22:40 :P

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: trochu nefér

už to neřeš hihi
kdyby byla možnost přejít do jedničky tak mi napiš pls a to nám stačí dííík :-))))))))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: trochu nefér

ok-ale holubník z toho děláš dobrej a to kdyby TM národ viděl i ty dvojsmyslné odpovědi na icq tak se z toho asi pos.. :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: trochu nefér

ted si to trefil, kolikrát nevim sám jak sem to vlasně myslel, ale já už se nepředělám sem holt takovej :-))

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: trochu nefér

Koukám že STK jsou pořád stejní :D Kedy potřeboval bych udělat STK na autě nevěděl by si o někom? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: trochu nefér

já ti ji rád s bejzbolkou v ruce udělám :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: trochu nefér

Tak nevím jestli by ti to k něčemu bylo na ten můj tank :D

Datum
Vložil
Titulek

CMC 3

Dnes jak je i informováno na hlavní straně ve "Žhavých novinkách" došlo k doplnění systému a pravidel soutěže TOP hráč CMC 3 =více najdete v příslušné sekci.
Také dnes došlo k úpravě systému cupu a to u skupiny o 13-16 místo,kam již byla i oficiálně zahrnuta divize 2 a také došlo ke drobné změně v bojích o 9-12 místo,kde bylo přihozeno jedno kolo,aby všechny týmy na prvních 20 místech měli kvůli souteží jednotlivců odjeto shodně 9 kol (v této skupině pojede každý s každým a né křížovým systémem).

Datum
Vložil
Titulek

Nový web

Zdravim, prosím o změnu: T´Addicted má nový web - https://ta-team.jecool.net/
Dík

Datum
Vložil
Titulek

Re: Nový web

ok provedu

Datum
Vložil
Titulek

rozpad

Nejsem si jistý,ale Reggae zanikli ne?

Datum
Vložil
Titulek

Re: rozpad

Tak to nevím a nechce se mi věřit,že by doktor s kachnou skončili-nikdo nic nepsal,ale jak jednoho z těchto dvou bossů týmu uvidím na icq,kde často nebejvaj tak ověřím,ovšem zprávu o jejich konci beru asi tak vážně jako by někdo řek,že od zítřka bude pivo zdarma :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: rozpad

Reggae je dlouhodobě neaktivní.
S lékařem proberu během příštího tejdne a případně dám za včasu vědět jaká bude budoucnost

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: rozpad

Že,by nakonec pivo zdarma ? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: rozpad

Kurva to si radši to pivo ,oželím..... škoda by bylo konce vyhulenců zeleného bejlí....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: rozpad

jj,taky říkám a nechci věřit,že by to vyhulenci po těch letech vzdali .)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozpad

No sem si naprosto jistej že aspoň toho hulení se lékař nevzdá :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozpad

Mír Omenku do středy 3.8.2011 budeš mít moje definitivní slovo o naší účasti...

<< 59 | 60 | 61 | 62 | 63 >>

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena