FORUM

Datum
Vložil
Titulek

Koudy is sixfeet under

Je to se mnou zlé Daleko více než jsem očekával,jsem hospitalizován ,prostě jednoznačně na to abych už dělal Cup mě asi můj čas nezbyde 2 měsíce ??? a jdu.A proto Jednoznačně Dávám zelenou mému Kamarádovi,tím je Omen nomen :D a Proto prosím .kdo mě měl rád a chce si na mne vzpomenout (myslím aji jedince natož klany (rád bych Old Friends ,NBD aj )aby se zůč◙astnili a velmi rád dám jako cenu pro nej hráče ,klan svoji Orig.TM kterou už určitě nebudu potřebovat a nějakému hráči možna poslouží a bude nosit Login stanley666 dále až tu nebudu Omínkovi dám přístupovky,myslím tím on-line klíč atd pokud by vyhrál Hakki ,Kappa ,tweeny ,kteří již zcela jistě origu vlastní necháme na jejich uvážení komu tuto hru věnují, měl by to být ten nejtalentovatějšší hráč ale dle jejich uvážení (kami ,ty Ludro malá Opavská máš šanci mít můj dres :D:D:D voeú Kluci přeji moc ať tento ročník je fest nadupaný budu sledovat ať již z Earth či Heaven GL a HF:Mrtvolka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Koudy is sixfeet under

Omenku vyslišíš prosím mé last přání ??Vím že pro Tebe asi těžké ,ale věřím že Antis tentokráte budou poctiví(tím nechci zpochybňovat jejich minulé časy,to ne!!) Dejffe a tímto Tě veřejně a všechny lidičky kterých jsem se někdy nějak dotknul prosím o zhovívavost a odpuštění,Věřte mi,že v Budoucnu si už ani nevrznu :D:D.proto bych si moc přál pokud Antis bude mít zájem o tento Cup o jejich zařazení.Je to prosím možné ??Přeci jen můj první klan to byl,a ty lidi se měnili i povahově ale Old School je Antis,pak Friends a pak NBD ,nicméně budu velmi rád když se Naše špička ESUBA taktéž zůčastní a Velmi rád bych i taktéž viděl jezdit Hakkiho.sr věřte nebo ten chlap to pořád umí a mohl by být ozdobou každého klanu ač sám jsem ho několikrát překecával do NBD nepovolil ale..věřte umi narozdíl ode mne určitě.. Hakkino tímto tě zdravím a byla čest pro mne s Tebou jet jed ač pro nás naprosto neůspěšný Nějakého santany Klasů Cup ....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Koudy is sixfeet under

Kua koudy nečte se mi to tu dobře a to i přesto,že už dlouho o všem vím a jsem pořád přesvědčený,že není všem dnům konec= nesmíš to chlape kua vzdát.Musíš být rád za každé další ráno co tu s námi jseš-já osobně se tímto už nějaký čas řídím.
No nebudu zde pokračovat v pohřebních řečech,poněvadž ti věřím (na icq jsem ti ostatně posledně tvrdě napsal své :-D) a nebudu se zde ani rozepisovat o tom jak seš skvělej chlap,poněvadž dle mne to těm co jim na tobě záleží vědí.
No a nyní již k cupu :
1.Antis je k mé radosti jistým účastníkem cupu již nějaký čas.
2.Bude mi ctí ocenit nej hráče cupu tím aby nosil tvůj login,čímž splním i tvé přání,ale nevím jestli tě pak nebude kua štvát,že si budeš muset kupovat novou hru :-D
3.Co se týče účasti Esuby tak zde tě asi koudy nepotěším,poněvadž nevěřím,že by do CMC šli a pokud by se tohoto sranda cupu chtěli zůčastnit tak místo pro ně v divizi 1 určitě bude i přes současné naplnění.
Mimochodem zatím jsem byl v podstatě slušně odmítnut jediným týmem a to týmem wX, jediným z české TOP,který chce asi chybět. Esubu jsem neoslovil,poněvadž vím,že turnaje již nejezdí a jedinou výjimkou v poslední době byla jenom dvouhodinová bleskovka CSTML -prostě ani nemám odvahu jim psát :-D

Datum
Vložil
Titulek

spaming

Zaspamujeme to tady? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: spaming

myslím,že do konce srpna tu bude mrtvo :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: spaming

Tak si užívej klidu dokud můžeš Omenku :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: spaming

no největší spamery a kritiky z minulých ročníků CMC doktora,karla,frnczka a spol. tu po roce opět máme,takže věřím,že to bude zase zážitek :)

Datum
Vložil
Titulek

Fly Gaming wanna join CMC!

I wanna join CMC tournament, with Fly Gaming international Tech team.
www.team-fly.nl

Clan: Fly Gaming
Clantag: Fly.Gaming|
Clanleader: Swift, Ruva
Clan Contact: Swift
Contact info:

MSN: jelpi1@hotmail.com
Skype: jelmer755
Steam: swiftquake
mail: jelmer.jetten@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fly Gaming wanna join CMC!

ok Swift
I welcome you back after a year at CMC :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fly Gaming wanna join CMC!

thanks mate, hope the CMC 3 will be as great as before!! :D

Datum
Vložil
Titulek

cmc je z5

Zdravim Omčo a všechny ostatní lidičky, ty pravidla si vychytal ), hlavně sem rád že budou moct bejt i remízy je to zajímavější jak píšeš. Pevně věřim že vedeni ufa nás do tohoto skvělého turnaje a už teď tak silně obsazeného přihlásí, po tom co se naši hráči vyjádřili že chtěj jet ).

Datum
Vložil
Titulek

Re: cmc je z5

kontaktoval jsem jednoho z vašich cl maila,ale zatím účast nepotvrdil-ovšem věřím,že ty ho k tomu dokopeš .-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: cmc je z5

mailoo již dokopán

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: cmc je z5

:DDD

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: cmc je z5

Já ho nekopu jen sem se trošku bál o místečko aby nám ho nevyfoukli, tak sem předběžně napsal, ale už bylo jasné že to pojedem ve foru se členové vyjádřili že určo jedem a že si dem pro první místo :))

Datum
Vložil
Titulek

A New Era Goes CMC3?

I would like to join CMC with A New Era clan, Both A and B Squad for those of the members whom are interested.

Clan: A New Era
Clantag: ΛИΣ
Clanleader: ForestWolf
Clan Contact: Yoshi
Contact info:
1. renevandervlag@hotmail.com //// MSN
2. _demo_94 //// Steam
3. fox //// TM Login

Datum
Vložil
Titulek

Re: A New Era Goes CMC3?

ok
understand you correctly? Two teams I subscribe? Or one team? :-D

Datum
Vložil
Titulek

x)

uzavřené fórko bylo fajn :) ale možná bych udělal obě

Datum
Vložil
Titulek

Re: x)

jj určitě bude letos i uzamčené pro cl a zástupce týmů,kde se budou řešit důležité věci okolo cupu-v tomhle veřejném se pak bude moci vybrečet každej kdo bude chtít :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: x)

to je dobra myšlenka, že bych už začal ? :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: x)

No draku radši začni teď protože pak už tě nezastavíme to známe :D

Datum
Vložil
Titulek

:D

doufám že tenhle ročník se nebude muset uzavírat forum, to by mě nepotěšilo, tak se pls mirněme :)

Datum
Vložil
Titulek

CMC 3

Už zase :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: CMC 3

test :-)

Datum
Vložil
Titulek

Top Sites for article post

Top Sites for article post

livemintnewstoday.com
maltanewstime.com
mirrornewstoday.com
nationalposttoday.com
neatherlandnewstoday.com
neweuropetoday.com

Dont hesitate to contact us

<< 60 | 61 | 62 | 63 | 64

Vyhledávání

omen © 2009 Všechna práva vyhrazena